Sprzątanie apartamentów – sprawdzona firma w Poznaniu

Iwo Mazur 2023-05-26 0 komentarzy
Sprzątanie apartamentów – sprawdzona firma w Poznaniu

Osoby zapracowane czy posiadające dzieci często nie mają czasu na wykonywanie regularnych porządków, dlatego też warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Jaką firmę wybrać?

Kompleksowe sprzątanie apartamentów w Poznaniuoraz okolicy oferuje przedsiębiorstwo ANNFIL. Pracownicy korzystają z nowoczesnego sprzętu (myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe) i specjalistycznych środków chemicznych, co umożliwia dokładnie wyczyszczenie nawet wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeń. Poza tym ekipa może zająć się myciem trudno dostępnych miejsc, np. przeszkleń znajdujących się na dużej wysokości.

Standardowa usługa obejmuje:

  • odkurzanie i mycie podłóg,

  • ścieranie kurzy,

  • czyszczenie wyposażenia łazienki,

  • mycie blatów, szafek oraz drzwi.

Należy zaznaczyć, że zleceniodawca może zamówić usługi dodatkowe, takie jak czyszczenie piekarnika i lodówki, pranie wykładzin i dywanów, mycie okien, tarasów oraz balkonów. Cena jest ustalana indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami klienta. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że poza standardowym sprzątaniem, firma oferuje również kompleksowe porządkowanie domu po remoncie.

Warto zawsze korzystać z usług profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Firma jest elastyczna, dostosowuje się do potrzeb zleceniodawcy.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!