Promuj firmę w przestrzeni publicznej. Postaw na shaker elektryczny z logo!

Nikodem Ziółkowski 2021-10-16 0 komentarzy
Promuj firmę w przestrzeni publicznej. Postaw na shaker elektryczny z logo!

W promowaniu danej marki niezwykle ważne jest wykorzystywanie reklamy zewnętrznej, czyli takiej, która wysyła bodźce do klienta w przestrzeni publicznej, poza jego domem. Powinien on zatem spotykać się z nią w drodze do szkoły czy pracy, na zakupach, podczas spaceru czy jedzenia kolacji w restauracji.

Dlaczego jest to takie ważne? Regularne odbieranie treści marketingowej przyczynia się do budowania w świadomości konsumenta pozytywnego obrazu konkretnej firmy, która przestaje być anonimowa, stopniowo zaczyna być kojarzona z pewnym sektorem gospodarki i rodzajem świadczonych usług. Kreowanie takiej długotrwałej relacji między brandem a klientem może poskutkować sprzedażą. Przedsiębiorstwo łączone jest z pewną działalnością lub produktami, jakie sprzedaje. Kiedy u konsumenta pojawi się potrzeba np. zakupienia artykułu, wzrasta szansa, że sięgnie wtedy do oferty dystrybutora, którego nazwa funkcjonuje już w jego świadomości.

Dlatego warto dbać o to, by logo pojawiało się jak najczęściej w przestrzeni publicznej. Pomagają w tym gadżety reklamowe. We Wrocławiu projektuje je i wykonuje doświadczona agencja reklamowa Brave Design. Dobrym pomysłem jest rozdawać je bezpłatnie np. uczestnikom konferencji (np. długopisy, pendrive'y itp.). Każda osoba, która będzie używała danego przedmiotu z naniesionym znakiem graficznym firmy, stanie się darmowym nośnikiem komunikatu marketingowego wszędzie tam, gdzie się pojawi.

Najlepiej sprawdzają się mniej popularne produkty jak np. shaker elektryczny, którego można używać w domu, na siłowni itp.

 

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!