Opinia specjalisty z Grupa TENSE o shallow content

Roksana Wójcik 2019-04-09 0 komentarzy
Opinia specjalisty z Grupa TENSE o shallow content

Przy zmianach algorytmów Google warto zwrócić uwagę na to, że program przestał bagatelizować strony shallow content. Co to za serwisy? A może Państwa serwis nim jest? Aby to sprawdzić, należy zwrócić uwagę na kilka elementów, takich jak:

  • różne widoki tych samych stron,
  • strony tagów,
  • wyniki wewnętrznej wyszukiwarki,
  • filtry dla oferty,
  • strony funkcyjne,
  • duplikaty stron z powodu błędnej adresacji.

Opinie o shallow content są podzielone, jednak specjalista z Grupa TENSE podkreśla, iż można je zablokować przed dostępem robotów sieciowych, usunąć całkowici w serwisie lub wykorzystać pod kątem budowania jego zasięgu. Na stronie online dailyweb.pl znajdują się niezbędne informacje mówiące o samej idei niskiej jakości stron oraz konieczności ich poprawy, jeśli nie chcą Państwo, aby strona powędrowała do grupy tych gorszych.

Polecany serwis stara się zawsze konsultować nowości, które trafiają na rynek IT. Dzieje się tak ze względu na szereg opinii mówiących o tym samym produkcie/usługach/zmianie w programach. Dlatego Opinia specjalisty o shallow content z firmy TENSE z pewnością pozwoli na zrozumienie problemu.

Witryny niskiej jakości to nie tylko takie mające słabe teksty, ale również poruszające jakiś temat, który nie jest całkowicie wyczerpany. Dlatego w przypadku każdego serwisu warto skupić się na współpracy z dobrym biurem pozycjonerskim, które odmieni Państwa teksty na stronie i skupi się na unikatowych treściach. Ten i wiele innych sposobów na content niskiej jakości można odnaleźć w szczegółach artykułu.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!