Jaka firma poleca sprzedaż regałów magazynowych z montażem?

Andrzej Wasilewski 2023-06-09 0 komentarzy
Jaka firma poleca sprzedaż regałów magazynowych z montażem?

Przedsiębiorstwa zajmujące się logistyką, producenci i handlowcy potrzebujący sporo miejsca rozglądają się za kompleksowymi rozwiązaniami umożliwiającymi składowanie różnych artykułów w jak najekonomiczniejszy sposób. Aby było to możliwe, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dopasują odpowiednie półki do faktycznych potrzeb oraz rodzaju składowanych produktów. 

Chcąc zatrudnić fachowców gotowych zrealizować projekt od pomysłu po instalację, warto skontaktować się z przedsiębiorstwem ze strony toolmex-truck.com.pl. Jest to firma od lat działająca w branży i oferująca rozmaite regały magazynowe z montażem. Do najbardziej uniwersalnych, sprawdzających się w wielu przedsiębiorstwach są regały paletowe. To rozwiązania o prostej konstrukcji, niezwykle wygodne i dostępne w wielu wariantach. Pozwalają one na składowanie towarów na paletach oraz niespaletyzowanych. 

W zależności od rodzaju składowanych artykułów specjaliści firmy mogą zaproponować regały:

  • rzędowe,
  • wjezdne,
  • przejezdne,
  • przepływowe,
  • push-back.

Ich budowa jest prosta, a do ich produkcji wykorzystuje się profile zamknięte o różnej średnicy. Buduje się z nich pionowe ramy i poziome trawersy, całość stabilizując specjalnymi zaczepami z zawleczkami utrzymującymi trawersy w miejscu.

Więcej na temat każdego z rozwiązań oferowanych przez to przedsiębiorstwo można znaleźć na jego stronie. 

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!