Gdzie można znaleźć specjalistów oferujących serwis sprzętu De Dietrich?

Michał Ostrowski 2023-01-02 0 komentarzy
Gdzie można znaleźć specjalistów oferujących serwis sprzętu De Dietrich?

Od wielu lat, także na polskim rynku, doskonale sprzedają się urządzenia francuskiego producenta, który już w XVII wieku zaczął produkować piece, nieustannie udoskonalając swoje, w tamtych czasach nowatorskie technologie. Obecnie firma de Dietrich jest znana w całej Europie z nowoczesnych urządzeń grzewczych.

Wśród sprzętu popularnego również w Polsce są zarówno kotły kondensacyjne, jak i olejowo-gazowe tej marki, których właściciele stosunkowo często poszukują serwisantów znających te urządzenia i mających dostęp do części zamiennych do starszych modeli. Przedsiębiorstwo zatrudniające fachowców z uprawnieniami, którzy oferują serwis de Dietrich można znaleźć na Podkarpaciu. Jest to firma działająca głównie na jego obszarze, jednak przy większych zleceniach decyduje się również na współpracę z klientami z ościennych województw.

Świadczy ona specjalistyczne usługi dzięki temu, że dysponuje profesjonalistami, którzy są w stanie przywrócić pełną funkcjonalność każdemu urządzeniu. Odpowiada na wezwania, bez względu na to, czy jest to serwis gwarancyjny czy pogwarancyjny. Klienci obserwujący spadek wydajności swojego pieca czy inne oznaki jego nieprawidłowego działania, znajdą na stronie przedsiębiorstwa TGK Serwis numer telefonu, pod który można dzwonić każdego dnia tygodnia.

Specjaliści firmy dojeżdżają do klienta wraz ze sprzętem diagnostycznym i częściami, starając się jak najszybciej przywrócić sprawność danego urządzenia. Pracują przez cały tydzień i błyskawicznie reagują na każde wezwanie, rozumiejąc obawy o bezpieczeństwo, jak również potrzebę komfortu. Oprócz konserwacji i napraw dokonują też montażu zakupionego u nich kotła czy piecyka. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, starając się sprostać jego oczekiwaniom.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!