Czy w Bolesławcu działa wypożyczalnia samochodów osobowych?

Jeremi Kalinowski 2022-11-02 0 komentarzy
Czy w Bolesławcu działa wypożyczalnia samochodów osobowych?

Własny samochód daje wiele możliwości oraz pozwala stać się niezależnym. Dotarcie do pracy czy na uczelnię nie stanowi już większego problemu. Auto przydaje się również podczas wspólnych wycieczek w kraju oraz za granicę. To znacznie wygodniejsza opcja niż wielogodzinna podróż zatłoczonym autokarem czy pociągiem. Niestety w szczególności młode osoby, które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy, nie mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek. Istnieje jednak inna opcja, aby w razie potrzeby móc dysponować własnym środkiem transportu. 

Mowa oczywiście o wypożyczalniach aut, które udostępniają w pełni sprawne technicznie pojazdy na krótkie lub długie terminy. INEZ to wypożyczalnia samochodów osobowych w Bolesławcu, która dysponuje modelami C, PREMIUM, a także SUV-ami i Minivanami. Firma udostępnia na wynajem pojazdy takich producentów jak Jeep, Nissan, Peugeot, Toyota i Dacia. Każdy klient jest więc w stanie znaleźć coś dla siebie — bez względu na potrzeby czy indywidualne preferencje. Warto wspomnieć, że wszystkie pojazdy są w pełni wyposażone oraz przechodzą regularne przeglądy techniczne. 

Jaki jest koszt wypożyczenia samochodu?

Ostateczna cena jest zależna od wielu czynników, w tym m.in. wybranego modelu, terminu wynajmu, a także celu podróży — w przypadku wycieczek zagranicznych oraz przekroczenia ustalonych dziennych kilometrów, doliczane są dodatkowe koszty. Każdy klient zobowiązany jest również do uiszczenia stosownej kaucji. Szczegółowe warunki udostępniono na firmowej stronie.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!